Laserdent – łódzka klinika

Posted on 15 października 2016

Gabinet Laserdent wykorzystuje materiały najwyżej jakości oraz współpracuje z najlepszymi, co daje nam pewność, że trafiliśmy do profesjonalnego stomatologa w Łodzi i nie tylko. W tym gabinecie każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście do problemu oraz poradę, gdy tego potrzebuje. Na wykonywane usługi pacjent otrzyma gwarancję. Zabiegi świadczone przez gabinet są bardzo profesjonalne oraz realizowane z jak największą starannością i dokładnością. Gabinet stara się, aby każdy pacjent był zadowolony i z chęcią do niego wracał.

W owej klinice pracują sami profesjonaliści, znający swój fach i potrafiący spełnić wszystkie oczekiwania swoich klientów. Załoga nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej leczyć zęby swoim podopiecznym. W skład zespołu Laserdent wchodzą: Wojciech Zawadzki, absolwent wydziału lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Prowadzi on szkolenia dla lekarzy. W 1994 roku uzyskał specjalizację z parodontologii. Lekarz stomatolog Adam Kaczmarek to bardzo doświadczony dentysta z wieloletnim stażem. Interesuje się protetyką. Lekarz stomatolog Sebastian Pietrzak ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Do jego specjalizacji należą: stomatologia odtwórcza, protetyka i endodonacja. Ciągle podnosi on swoje kwalifikacje, aby być na bieżąco. Lekarz stomatolog Karolina Żynis jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z roku 2009. Odbyła także staż w Klinice Stomatologii w Szpitalu Klinicznym numer 2 imienia WAM w Łodzi. Uczestniczy w wielu kursach doszkalających dotyczących endodoncji, protetyki czy stomatologii zachowawczej.

Gabinet mieści się w Łodzi przy ulicy Kurczaki 28. Laserdent jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Istnieje możliwość przyjęć po godzinach ale tylko w uzasadnionych i pilnych przypadkach. Dojazd do tego miejsca z Galerii Łódzkiej jest niebywale prosty i zajmuje około 14 minut. Wystarczy, że na początku wjedziemy w ulicę Orlą i nią pojedziemy aż do ulicy Jana Kilińskiego. Następnie ową ulicą Jana Kilińskiego udamy się na ulice Kraszewskiego. Dalej pojedziemy ulicą Kraszewskiego do ulicy Broniewskiego. Wjedziemy na ulicę Rzgowską i będziemy kontynuować trasę aż do ulicy Kurczaki. To jest około 1, 9 kilometra. Na koniec skręcimy w lewo w ulicę Kurczaki. Miejsce docelowe będzie znajdowało się po prawej stronie.

Bez kategorii


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>