Struktura forum

Do wszystkich użytkowników 
Witam serdecznie
od tej chwili wszyscy piszący na forum proszeni są o nieużywanie typowych dla netu nicków, lecz o pisanie wyłącznie pod swoim imieniem i nazwiskiem. Wprowadziliśmy to założenie z myślą o poziomie naszego forum, i troska o to, by nie stało sie ono czymś na kształt onetu, gdzie można napisać wszystko, nie licząc sie z konsekwencjami. Człowiek kulturalny (a przecież do takich kierujemy i forum, i cały portal) powinien wyrażać swe myśli w ten sposób, aby móc sie pod nimi otwarcie podpisać. To jeden powód. Drugi to taki, że chcielibyśmy umożliwić wzajemne poznawanie się ludzi kultury z naszego miasta.
Pozdrawiam serdecznie
Agata, 19 grudnia 2007
Odp: Do wszystkich użytkowników 
Jestem jak najbardziej za tą formuła – może nie zawsze dobrze, piszę, i nie najlepiej wyrażam swoje opinie i myśli, ale nie ma powodu do wyrzekania się własnej tożsamości czyli imienia i nazwiska. Zawsze można skorygować swoje błędy lub sie do nich przyznać! Anonimowość jest najgorsza z możliwych przy tego typu forach.
Jerzy Jacek, 5 stycznia
Odp: Do wszystkich użytkowników 
Gdyby tylko jeszcze w opcjach Forum, była możliwość zmiany nazwy użytkownika…
;P
M. Jaroszek, 15 stycznia
Odp: Do wszystkich użytkowników 
Mój powyższy wpis jest dalej aktualny, gdyż, chciałbym mieć swoje imię i nazwisko łącznie z nickiem, i bardzo prosiłbym administrację forum o udostępnienie pola zmiany nazwy użytkownika,

jednocześnie załączam link do strony GW Lublin – o tym forum:

http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,4841159.html?nltxx=1078269&nltdt=2008-01-16-02-06

ps. prosiłbym też, o rozszerzenie funkcjonalności forum, o możliwość użycia poniższych tagów: [img] (img) , i [url] (url) , aby móc w prosty sposób publikować na forum zdjęcia i w przejrzysty sposób wstawiać adekwatne linki:)

pozdrawiam
M.Jaroszek

M. Jaroszek, 16 stycznia

 

Odp: Do wszystkich użytkowników 
Dziękuję za wpis. Oczywiście postaramy się jak najszybciej dodać funkcjonalności, o które Pan prosi. Proszę mi wierzyć, że od uruchomienia portalu 1 czerwca 2007 roku do dnia dzisiejszego w sensie różnych nowych funkcjonalności rozrósł się on lekko licząc trzykrotnie. Tych postulatów i nowych potrzeb generowanych zarówno przez samą redakcję, jak i przez Użytkowników jest bardzo dużo.

Proszę o przesłanie kontaktu do siebie na mój e-mail: dariusz@jachimowicz.pl. a postaram się, aby Pański nick zmienił nazwę bardzo szybko.

Linki na forum oraz możliwość powiązania wpisów z innymi elementami portalu (wydarzeniami, tekstami, osobami, etc.) jest właśnie w trakcie technicznej realizacji. Mam nadzieję, że zakończymy ten proces jeszcze przed generalnym „liftingiem” portalu, związanym z wykorzystaniem nowego systemu identyfikacji wizualnej Lublina i Logo „Lublin2016”. Nawiasem dodam, że widziałem przedwczoraj próbną wersję nowej grafiki i wygląda ona bardzo obiecująco.

Osobny temat to układ treści. Mamy już przepracowaną koncepcję, ale zastanawiam się, czy nie spytać także o to tu na forum. Ciekaw byłbym Pańskiej opinii (i oczywiście wszystkich innych opinii!!!) choćby w kwestii treści, jakie powinny znaleźć się na stronie głównej.

Serdecznie,
Dariusz

Dariusz, 17 stycznia

Archiwum forum, (ESK)