Forum

 

Kultura w Lublinie
Forum Liczba wiadomości Ostatnia wiadomość
Wydarzenia kulturalne w Lublinie i na Lubelszczyźnie 48 20 maja
Odp: noc kultury
Forum to stanowi rozwinięcie działu informacji o wydarzeniach kulturalnych w naszym Mieście i Regionie. Zależy nam, aby obywatele mieli możliwość dzielenia się swoimi przemyśleniami i opiniami na ich temat. Posłużą one zarówno samym twórcom kultury jak i władzom Miasta i Regionu w celu lepszego programowania oferty kulturalnej.
Dyskuje o naszym życiu kulturalnym 36 13 maja
Odp: Na majówkę
Forum to, w swej zasadniczej części, stanowi rozwinięcie działu „wiadomości” tego portalu, stwarzając możliwość dyskusji nad nimi. Zachęcamy jednak użytkowników portalu do wprowadzania tu także swoich własnych wątków związanych z życiem kulturalnym Miasta i Regionu.
Hyde Park lubelskiej kultury 26 11 kwietnia
Koncert Universe
Forum to stanowi miejsce, w którym użytkownicy portalu zakładać mogą wątki, które nie pasują do zakresu innych forów. Zapraszamy do dyskusji na każdy temat związany z kulturą Miasta i Regionu.
Lublin 2016 – Europejska Stolica Kultury
Forum Liczba wiadomości Ostatnia wiadomość
Lublin Europejską Stolicą Kultury? Co o tym sądzisz? 35 11 kwietnia
Odp: PR dla Lublina – kilka uw..
15 marca Rada Miasta Lublin uchwaliła zamiar starania się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w rok 2016. Sukces osiągniemy wówczas, gdy ich sens tych starań dostrzegą go Obywatele Miasta i Regionu. Poznajmy nawzajem swoje opinie i przemyślenia na ten temat.
Propozycje programowe 11 11 maja
Odp: Jak podnieść rangę imp..
Forum to służy otwartej dyskusji nad konkretnymi propozycjami programowymi, które mogą stać się elementem programu Europejskiej Stolicy Kultury lub stać się istotnym elementem polityki kulturalnej Miasta Lublin.
Jakie forum? 1 31 stycznia
Funkcjonalność forum
W gronie redaktorów portalu zadajemy sobie od pewnego czasu pytanie: jakie forum internetowe będzie adekwatne do potrzeb rozmowy o naszym mieście i jego kulturze.
O tym forum
Forum Liczba wiadomości Ostatnia wiadomość
Opinie o portalu „lublin2016.pl” 62 17 kwietnia
NO ZRÓBCIE COŚ WRESZCIE
Potrzebna jest nam Twoja opinia – także krytyczna – na temat tego portalu i znajdującego się na nim forum. Pomóż nam w jego rozwoju, w ponoszeniu jakości gromadzonych tu informacji, w generowaniu pomysłów na nowe funkcjonalności.
Struktura forum 5 17 stycznia
Odp: Do wszytkich użytkowników
Dyskusja na temat układu tematycznego forum, jego działów, forów, wątków i sposobu ich uporządkowania.

Archiwum forum, (ESK)